Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

ПРО НАС

Компанія VIKSAN була створена в 2006р. з метою надання якісних послуг щодо обслуговування вантажопідіймальної та іншої спецтехніки на території Західної України.

Колектив нашої компанії володіє більш ніж двадцятирічним досвідом в цій галузі. Саме тому, ми впевнено беремось за виконання робіт будь-якої складності та виконання повного комплексу робіт.

Керівництвом компанії ведеться постійний аудит технологічних процесів. Завдяки тому, ми гарантуємо нашому клієнту якість виконаних робіт. Усі наші клієнти отримують індивідуальний підхід до вирішення того чи іншого завдання.

Фахівці компанії виконують роботи як на території ремонтної бази, так і на виробничих потужностях замовника. Це дає можливість оперативно вирішувати завдання клієнта.

Завдання економістів нашої компанії – підібрати найоптимальніший варіант розрахунків з урахуванням усіх технічних, економічних та фінансових побажань клієнта.

Наші фото