Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

ПОСЛУГИ

Ремонт

IMG00566

Ремонт металоконструкції

Під час експлуатації, будь-яких, механізмів виникають дефекти, пов’язані з пошкодженнями металоконструкції. Це можуть бути дефекти, котрі з’явились внаслідок аварії, або внаслідок фізичного зносу. Спеціалісти нашого підприємства мають понад 20 років досвіду в проведенні ремонту металоконструкцій. Ми ремонтуємо пошкоджені зварювальні шви, пошкоджені ділянки основного тіла металу, деформовані елементи металоконструкцій. Дані ремонти проводяться після розробки оптимального варіанту технологічного процесу. Пошкоджені елементи ремонтуються, або замінюються. Для виконання даного виду ремонту на підприємстві використовують сучасне зварювальне обладнання, стенди. Ми можемо проводити ремонти масивних металоконструкцій, оскільки виробничі приміщення обладнані вантажопідіймальними механізмами.

Ремонт гідравлічних систем

Більшість сучасних пересувних механізмів та спецтехніки обладнані гідравлічною силовою установкою. Гідросистеми механізмів включають в себе гідростанції, гідронасоси, гідроциліндри, гідророзподільники, гідродвигуни. Усі ці елементи з’єднані між собою трубопроводами, або рукавами високого тиску. Усі ці вузли внаслідок фізичного спрацювання потребують періодичного ремонту або заміни. Наші спеціалісти мають десятилітній досвід для фахового діагностування та виявлення точного місця дефекту.

remont_gidravliki_tech
gidravlika1

Ремонт електричних частин

Вантажопідіймальні механізми козлового, мостового, баштового і інших типів в основній більшості приводяться електричними двигунами. Електросхеми можуть бути як постійного, так і змінного струму. При виникненні дефекту, наші фахівці визначають місце виникнення дефекту, і, в стислі терміни усувають недоліки. На складі нашого підприємства є велика кількість запчастин для ремонт електричних частин механізмів

Ремонт електронних частин

Це ремонт приладів безпеки будь-якого типу, а саме: обмежувачів вантажопідіймальності (ОВП, ОГП, ОГБ), сигналізаторів небезпечною напруги(УАС, АСОН), приладів захисту крана (ПЗК-10, КЗК, АРП, координатний захист). Дані прилади використовуються на вантажопідіймальних кранах та підйомниках з метою забезпечення безпечного виконання завдань.

10504_f2
ws-2-01

Ремонт механічних частин

Спеціалісти нашого підприємства проводять фахове дефектування та ремонт механічних частин, а саме: редуктори, відкриті передачі, привідні колеса, візки вантажні, візки підвісні, канатні барабани, лебідки, талі. В умовах ремонтної майстерні нашого підприємства можливо виготовити вали, муфти, втулки, пальці, різьбові з’єднання, шарнірні з’єднання і інші елементи. наше підприємство використовує в роботі токарні, фрезерні, свердлильні, шліфувальні верстати, а також гартувальні печі для забезпечення твердості виробу.

Повний або частковий технічний огляд

Для забезпечення безпечної експлуатації вантажопідіймальних механізмів необхідно періодично проводити технічні огляди, з метою оперативного виявлення дефектів. Дані роботи проводяться силами спеціалізованої організації із виконанням запису в паспорті механізму. Частковий технічний огляд (ЧТО) проводиться не рідше одного разу в рік, повний технічний огляд (ПТО) – одного разу в три роки.

5

Діагностика

Konecranes_RopeQ_2

Коли вантажопідіймальний кран, або підйомник (для підіймання людей) напрацьовує нормативний термін експлуатації, його подальша робота забороняється. Для продовження терміну експлуатації, необхідно провести експертне обстеження (технічне діагностування) силами спеціалізованої організації, котра отримала для цього дозвіл в органах Держпраці у встановленому порядку. Після проведеного обстеження, як правило, виявляються дефекти, котрі в обов’язковому порядку потрібно усунути

Демонтаж, монтаж, перевезення

Assemblage_grue,_construction,_crane,,_workers

Наше підприємство має всі ресурси для того щоб, допомогти Вам у перевезенні кранів, таких як  (баштові, козлові, мостові, гусеничні та пневмоколісні крани). Наприклад, коли закінчена робота на будмайданчику, або при купівлі-продажу крана, а також в інших випадках.

Виготовлення техдокументації

35101688
В процесі експлуатації механізмів бувають випадки, коли технічна документація на механізм, з тієї, чи іншої причини була втрачена. В такому випадку експлуатація вантажопідіймального механізму є забороненою, оскільки паспорт на механізм з заповненими розділами про проходження оглядів та ремонтів, повинен постійно знаходитись у власника крана. Якщо документація відсутня, необхідно робити її дублікат.
Компанія VIKSAN володіє базою даних з технічними характеристиками більш ніж 500 основних видів вантажопідіймальних механізмів. Саме тому, інженерам та спеціалістам технічного відділу досить легко виготовити дублікат будь-якого вантажопідіймального механізму. А для надання юридичної сили виготовленим документам, компанія отримала дозвіл на виконання даних робіт у встановленому законом порядку.

Впишіть свої дані для зворотнього зв’язку

Ваш Email
Ваше ім'я / Ваше имя
Ваш телефон / Ваш телефон